AKUTNUMMER 020 - 251 251

Christer Adamsson

Serviceansvarig
Tel: +46702 604 242
christer.adamsson@swerob.se

Reservdelsbeställning

Tel: +4616 251 21
info@swerob.se

Marika Hellsten

Ekonomiansvarig och administration
Tel: +4616 251 21
marika.hellsten@swerob.se

Regina Karlin

Administration
Tel: +4616 251 21
regina.karlin@swerob.se

Linda Malmlöf

Administration
Tel: +46706 115 798
linda.malmlof@swerob.se

David Hultman

Service, programmering och elkonstruktion
Tel: +46705 120 999
david.hultman@swerob.se

Mikael Siim

Service och försäljning
Tel: +46730 496 375
mikael.siim@swerob.se

Andreas Örmo

Service, programmering och utbildning
Tel: +46705 981 936
andreas.ormo@swerob.se

Mikael Westerö

Service och programmering
Tel: +46702 354 050
mikael.westero@swerob.se

Andreas Andersson Albrecht

Service och programmering
Tel: +46702 378 755
andreas.andersson@swerob.se

Jesper Carlsson

Reparation reservdelar / Kabeltillverkning
Tel: +46705 287 433
jesper.carlsson@swerob.se

Fredrik Gemmel

Kablagetillverkning
Tel: +46706 635 432
fredrik.gemmel@swerob.se

Johan Kritz

Service / Kablagetillverkning
Tel: +46737 082 488
johan.kritz@swerob.se

Ola Gemmel

Reparation reservdelar
Tel: +46702 690 078
ola.gemmel@swerob.se

Ronny Karlsson

Kablagetillverkning
Tel: +46708 577 736 
ronny.karlsson@swerob.se

Marcus Pedersen

Kablagetillverkning
Tel: +46730 504 183 
marcus.pedersen@swerob.se

Rosenfors 633 69 Skogstorp

Kontakta oss

Alla fält markerade med * måste fyllas i.

f7d8n4